Podstatou HEPPiApple restaurant je ponuka celodenného stravovania v zdravom štýle a v príjemnej atmosfére. Naším poslaním je ukázať Vám, že čo je zdravé, nemusí byť bez chuti. Vaše zdravie a gastronomický pôžitok sú to, na čom nám skutočne záleží!

Princíp HEPPiApple gastronómie
Naša ponuka je pripravovaná na základe princípov unikátneho sofistikovaného programu Metabolic Balance®. Ide o patentovaný a vedecky podložený program pre úpravu metabolizmu, metabolických porúch, hormonálnej a enzymatickej produkcie, ktorý rešpektuje jedinečnosť každého organizmu a jeho látkovej výmeny a biochemických procesov.
V každej porcii nájdete kúzelnú zostavu čerstvých surovín od vybraných dodávateľov. Ich správnou kombináciou v spojení s nápaditými receptami zatočíte s únavou, optimalizujete svoju váhu a privodíte si dobrú náladu. Navyše, naštartujete svoj metabolizmus a dostanete svoje telo do správnej rovnováhy.
Prečo sa stravovať prostredníctvom Metabolic Balance®?
Viac informácií nájdete na našej stránke venovanej Metabolic Balance®. Ak sa chcete o programe dozvedieť viac a zistiť, ako môže pomôcť aj Vám, objednajte sa na bezplatnú konzultáciu.
Vaše osobné HEPPiApple menu

V našej reštaurácii ponúkame zákazníkom možnosť prípravy individuálneho menu podľa ich osobného plánu Metabolic Balance®.

Zoznam povolených potravín, ich kombinácia a gramáže sú zostavené na základe výsledkov laboratórneho rozboru vzorky krvi a rozsiahlej zdravotnej anamnézy, ktorú vypracovávajú naši poradcovia. Všetky získané údaje spracováva do podoby jedálneho plánu inštitút Metabolic Balance GmbH & Co. KG v nemeckom Isene.
Stravovanie podľa programu Metabolic Balance® tak vedie nielen k regulácii hmotnosti, ale aj efektívne znižuje inzulínovú rezistenciu a s ňou súvisiace zdravotné problémy a riziká. Navštívte HEPPiApple restaurant a dojedzte sa do zdravia!
IMG_4609